wakacje bilety lotnicze
 
 

wczasy

Wyszukiwarka ofert  
 

 cena od

zł/os. do

zł/os.

 
wyłącznie last minute
 
  SUPER OFERTA!

Cena: PLN

   
 


Jak zarezerowować imprezę turystyczną?
1 Wyszukanie:
Jeśli jesteście Państwo zdecydowani na określoną imprezę turystyczną, wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki aby ją odnaleźć. Jeśli w wyniku wyszukiwania nie znaleźliście Państwo interesującej oferty, albo nie jesteście zdecydowani na konkretny kraj, wycieczkę, wówczas najlepiej zadzwonić do naszego konsultanta 022 398 11 77 który pomoże wybrać najlepszą ofertę.

2 Rezerwacja:
Rezerwację można dokonać wypełniając formularz rezerwacyjny podany przy każdej ofercie, lub przesyłając na adres e-mail: info@e-turystyka.net informacje takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, nr paszportu. Są to dane niezbędne do wypełnienia umowy zgłoszenia, oraz ubezpieczenia. Po sprawdzeniu dostępności oferty otrzymacie Państwo odpowiedź na skrzynkę e-mail.

3 Umowa-Zgłoszenie:
Po potwierdzeniu rezerwacji zostanie przesłana do Państwa umowa zgłoszenie wraz z warunkami uczestnicwta w imprezie na e-mail lub podany fax. Umowę tą należało będzie odesłać do nas również na e-mail lub fax wraz z podpisem. Dopiero podpisana Umowa-Zgłoszenie jest jedynym prawnym dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy pomiędzy organizatorem imprezy a klientem - dopiero po złożeniu podpisów na formularzu Umowy-Zgłoszenia i odesłaniu go faxem klient zostaje wprowadzony na listę uczestników zakupionej imprezy turystycznej;

4 Płatność:
Po otrzymaniu umowy zgłoszenia ze szczegółową kalkulacją cenową imprezy należy dokonać zapłaty przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na konto: Promnet, 39-200 Dębica, ul. Starzyńskiego 19 BPH PBK o/DĘBICA Nr rachunku: 45-10600076-0000326000213964 Na druku przelewu prosimy czytelnie napisać nazwisko osoby, na którą spisana została Umowa-Zgłoszenie; Po potwierdzeniu przez Państwa wpłaty - rezerwacja nabiera mocy prawnej i jest aktualna w 100%.

5 Warunki rezygnacji:
Zasady ewentualnej rezygnacji z wyjazdu są zawsze dokładnie określone w Warunkach Uczestnictwa Głównego Organizatora

6 Dokumenty pozdróży:-
Autokar: przy wyjeździe autokarowym klient otrzymuje na Fax lub e-maila druk Potwierdzenia wraz ze wszystkimi zakupionymi świadczeniami i szczegółami dotyczącymi rozpoczęcia imprezy - Samolot: przy wylocie samolotowym klient otrzymuje na Fax bądź e-maila (w przypadku rezerwacji poniżej 7 dni do rozpczęcia podrózy) lub przy rezerwacjach wczesniejszych na adres Osoby Rezerwującej Voucher, stanowiący dokument upoważniający do odbioru na lotnisku dokumentów podróży ( miejsce odbioru dokumentów jest dokładnie okreslone przez Konsultanta e-Turystyka.net) - własny transport: przy dojeździe własnym klient otrzymuje na Fax bądź e-maila (w przypadku rezerwacji poniżej 7 dni do rozpczęcia podróży) lub przy rezerwacjach wcześniejszych na adres Osoby Rezerwującej Voucher, stanowiący jedyny dokument upoważniający do wykupionych świadzceń na miejscu (miejsce odbioru kluczy jest dokładnie okreslone w Voucherze) - wszelkie dodatkowe informacje wysyłane są na adres Osoby Rezerwującej pocztą, faxem lub e-mailem.

 

 

 

 
   
PLN
1
   
PLN
2
   
PLN
3
   
PLN
4
   
PLN
5
   
PLN
6
   
PLN
7
   
PLN
8
   
PLN
9
 
PLN
10
       
   
 

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

e-Turystyka (C) 2005

  strona główna  ::  o serwisie e-Turystyka  ::  kontakt  ::  jak kupować?  ::  dodaj do ulubionych  ::  powiadom znajomego  :: linki
 

Realizacja i promocja Promnet agencja reklamowa warszawa