Cena: od

zł/os. do

zł/os.

 

Miejscowość:

Typ obiektu:

SPRAWDŹ

Hotel 'SAOL'

Krynica Zdrój
Cena od 40 zł do 60 zł
szczegóły >>

 

Willa 'Jerzy'
Karpacz
Cena od 30 zł do 60 zł
szczegóły >>

 
 Mazurska Perła

 
Typ obiektu: domek letniskowy

 
Opis obiektu: Witamy na Mazurach, jednym z najpiękniejszych zakątków Europy. Kraina ta będąca skupiskiem ponad 3300 jezior jest warta odwiedzin o każdej porze roku.
Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne ,,MAZURSKA PERŁA,, leży na Pojezierzu Ełckim miedzy puszczą Augustowską, Piską i Borecką. Udostępniamy dwa domki dwu pokojowe wyposażone w łazienkę (Prysznic, toaleta, umywalka). Cisza i wiejska atmosfera to nasze największe walory. U nas zapomnicie o stresie, odnajdziecie spokój i cudownie wypoczniecie. A my rozpieszczać Was będziemy domowymi konfiturami, warzywami z własnego ogródka, przetworami z bogato zaopatrzonej spiżarni, pysznymi wypiekami, masłem, serami i innymi ekologicznymi produktami. Lasy, jeziora, łąki i malownicze wioseczki z Bocianimi Gniazdami na dachach domostw stworzą pobytowi Waszemu czarującą oprawę. W mazurskich lasach żyją: DZIKI, SARNY, JELENIE, ŁOSIE, WILKI A NAWET ŻUBRY. Nad wodą często można zauważyć BOBRY I WYDRY. w jeziorach i rzekach pływa całe mnóstwo przeróżnych ryb: SZCZUPAKI, OKONIE, PSTRĄGI, WĘGORZE, PŁOTKI, SANDACZE. Skorzystajcie więc z naszych rowerów by aktywnie uczestniczyć w poznawaniu tej krainy. Albo poprostu usiądźcie w cieniu drzewa i rozkoszujcie się zapachem kwiatów, ziół i żywicznych lasów. Czuć kontakt z naturą z wszystkimi zmysłami - Tak, to jeszcze można przeżyć tutaj na Mazurach. U NAS NIE MOŻNA SIE NUDZIĆ. W odległości około 10 km od naszego Gospodarstwa leży miasteczko Ełk. Jego piękno możecie Państwo podziwiać z pokładu statku DELWIN pływającego po Jeziorze Ełckim, zaś niepowtarzalność krajobrazu z okien Kolejki Wąskotorowej.jednej z nielicznych w Polsce, o której historii mówią eksponaty zgromadzone wprywatnym Muzeum Kolejnictwa.

 
Wyposażenie:

 
Atrakcje: na miejscu w okolicy

 
 
Adres: Czaple 6, Golubka, 19-311  Czaple k/ Ełku

 
Województwo: warmińsko-mazurskie

 
Region: mazury
Telefon: *(087) 621 11 75
*Jeśli chcesz mieć tańszy pobyt, podaj ze dzwonisz z e-turystyka.net, może spotka Cię miła niespodzianka...
e-mail: torusia@polbox.com
www:

 
   
Ilość miejsc: 12
Okres oferty: lato,
Cena nocleg/osoba: 12.5-25 PLN
   

Opis innych atrakcji

i atutów obiektu:

Plac zabaw dla dzieci, tresura psów, zarybiony staw. Pozostałe nr telefonów: 501 592 272 i 506 108 966  
 

 

poprzedni obiekt

 

 

cała miejscowość

 

 

następny obiekt

 

 

Kwatera prywatna - "POD KLONEM"

Szczawnica
Cena od 20 do 25
szczegóły >>

 

Sanatorium "Maria"

Rymanów Zdrój
Cena od 65 do 180
szczegóły >>

 

Rezydencja "Koralja"

Szklarska Poręba
Cena od 70 do 330
szczegóły >>

 


Zdjęcia:

  00000001
  od 2022-05-17
  strona główna  ::  o serwisie e-Turystyka  ::  kontakt  ::  jak kupować?  ::  dodaj do ulubionych  ::  powiadom znajomego
 

Realizacja i promocja PromNet 2005